!!! ZAPIŠTE SI: O víkendu ve dnech 6. - 7. 10. 2018 LEGO výstava Olomouci. Budeme se na Vás těšit !!!

DarkElfí univerzita

25. července 2010 v 23:16 | Daniel Schubert |  Stavby z Darkelfa
Jako druhou stavbu jsem vybral DarkElfí univerzitu. Vybírám nyní z počátku lehčí stavby, které rychle postavím a ty komplikovanější "pecky" si nechám na později.
Funkce stavby:
Tuto stavbu mohou stavět a používat pouze Temní Elfové. Každé kolo se 20% jednotek druhého stupně přemění (vyškolí) na magické jednotky třetího stupně. Jiným rasám to nefunguje!
Výhoda stavby je, že hráč může postavit levnější útočné jednotky druhého stupně a ty se mu díky této stavbě vpodstatě přeškolí na dražší 3.stupeň. 2.jednotka Temných Elfů Šermíř stojí totiž 50zlatých a 10many, ale třetí stupeň zaklínač stojí 60zlatých a 10many. Tím už se nám ukazuje dle mého názoru i nevýhoda této stavby. Ušetří se totiž jen 10zlatých za jednoho vojáka. Dále se také musí pro druhý stupeň vojáků postavit Cech války za 3000 zlatých a jednotky začínají postupně vydělávat manu až se teprve přeškolí. S naverbováním třetího stupně jen o 10zl dražsím máte výdělek many ihned i když jim musíte postavit naopak Cech magie stojící 3500zlatých. K tomu ještě musíte platit i za koupi této DarkElfí univerzity a to je dalších 1000zl. A to dříve tato stavba stála ještě mnohem víc zlatých a snad i 100many. Nepříliš praktické užití této stavby je však jen můj názor.
Další pozitiva: Pokud přecejen Temní elfové naverbují druhý stupeň vojska, ať už pro rychlejší rozjezd na mapě či je použijí v nějakém konfliktu s jiným hráčem, tak je pak po ukončení války nemusejí zbytečně propouštět a mohou je "předělat" na třetí stupeň. Dá se tím i za jediný den zvýšit obrana země. Nepřítel počítá při útoku na Temného elfa s malou obranou druhého stupně (pouze 3) a najednou druhý den kulí zrak, když mu útok na jasně slabou zemi neprojde 3.stupeň má obranu 5.
1.FOTO: Nejlépe zvětšený obrázek DarkElfí univerzity.
DarkElfí univerzita 1
2., 3. a 4.FOTO: Univerzita z lega.
DarkElfí univerzita 2
DarkElfí univerzita 3
DarkElfí univerzita 4
5. a 6.FOTO: Zde jsem jen chtěl ukázat, z jakých zbytků stavím, když je většina kostek v jiných a cennějších stavbách. Dokonce jsem musel jako podložku použít boční část silnice.
DarkElfí univerzita 5
DarkElfí univerzita 6
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jae Jae | 26. července 2010 v 13:45 | Reagovat

opět krásná práce ;)

2 LP LP | 22. srpna 2010 v 20:14 | Reagovat

Dost dobrý! Přihlaš se o nejakej peknej artefakt! LP

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama