!!! ZAPIŠTE SI: O víkendu ve dnech 6. - 7. 10. 2018 LEGO výstava Olomouci. Budeme se na Vás těšit !!!

Stavby z Darkelfa

20. srpna 2010 v 16:37 | Daniel Schubert |  Úspěchy v legu
20.8.2010 00:46 byl ve hře Darkelf (www.darkelf.cz) od redaktora Archanděla T na hlavním Redaktorském sloupku uveřejněn článek o mém stavění lega.
Zde je jeho znění:
DE jako lego? A proč ne

Snad každý má nějaký ten koníček a možná, že je to i něco jiného než DE.

Skutečně zajímavé hobby má hráč Ivansliz, který již sedmnáct let sbírá slavné lego kostičky a následně z nich staví originální výtvory.

A proč by to vůbec mělo takového průměrného hráče zajímat? Odpověď je jednoduchá - je z něj dokonce takový DE nadšenec, že se včera podělil o fotky již páté stavby podle DE předlohy. Zatím ztvárnil Obřadní svatyni, Obrannou magickou věž, Hřbitov, DarkElfí univerzitu a Tržiště a další by mohly následovat. Pro novinky sledujte meziligové, kde taktéž můžete hráče podpořit v jeho snažení.

Na jeho výtvory se můžete podívat na http://legomodely.blog.cz/rubrika/stavby-z-darkelfa
Článek byl na Darkelfovi zveřejněn z toho důvodu, že o letních prázdninách v roce 2010 jsem dostal nápad: "Stavět stavby z Darkelfa z lega". Když si obrázky těchto staveb zvětším v pixelech, tak není skoro problém je okopírovat do lega. Tyto stavby již zřejmě nějaký ten ohlas sklidily a proto jsem si získal pozornost i na hlavním sloupku.
Chtěl bych tímto i poděkovat všem svým fanouškům z Darkelfa i jejich radám a nápadům a hlavně Archandělovi T za uveřejnění mého hobby Postupně bych takto mohl vytvořit z lega všechny stavby a vytvořit z nich vlastní tabulku všech Darkelfích staveb společně s jejich popisem. Díky článku v Darkelfovi návštěvnost mého blogu dosáhla víc jak 200 lidí za den.
Dodatek: Na popud hráče Theros a Starojda postavím stavbu Obřadní svatyni a i jiné v bližším měřítku a s více detaily. Stavba bude samozřejmě trojrozměrná. Při této stavbě už budu moci využít, jak bylo řečeno, více vlastní fantazie.
Screen článku z Darkelfa:
DE článek 1
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gauldoth Gauldoth | Web | 22. srpna 2010 v 16:05 | Reagovat

A byl to skvělý nápad... ;-)

2 kol kol | E-mail | Web | 27. března 2013 v 15:46 | Reagovat

dej tam toho víc'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama