!!! ZAPIŠTE SI: O víkendu ve dnech 6. - 7. 10. 2018 LEGO výstava Olomouci. Budeme se na Vás těšit !!!

Vánoční scéna

4. února 2011 v 23:45 | Daniel Schubert |  Legocity (větší sídliště, kolejiště apod.)
Původně se tento článek měl jmenovat "Vánoce přicházejí", ale vzhledem k tomu, že jej zveřejňuji až teď na začátku února, tak by měl nést maximálně název "Skorojarní scéna".

Scénku jsem vytvořil z exklusivních setů Winter Toy Shop (10199) a Winter Village Bakery (10216) a tak jako v minulé scéně vytvořené jen pro Winter Toy Shop v roce 2009, jsem i zde postavil zasněžený kopeček pro lyžaře. Tato scénka v podstatě tvořila v našem bytě jednu z vánočních ozdob. Vzhledem k tomu, že nebylo na nízkou obývákovou skříň co dát jako předvánoční ozdobu, ujalo se toho právě lego. Umíte si představit výraz mámy, když přišla z práce a viděla, co je v obývacím pokoji. Každopádně lego i máma přežily Vánoce bez úhony.

Tento výtvor zařazuji již zvlášť a to do rubriky "Legocity (větší sídliště, kolejiště apod.)", protože předpokládám, že s dalšími vánocemi se bude tato zimní vesnice rozšiřovat.

1.FOTO: Tady vidíte, jak scéna s těmito sety zdobila o Vánocích naší obývákovou skříň.
Vánoční scénka 1

2.FOTO:
Vánoční scénka 2

3.FOTO:
Vánoční scénka 3

4.FOTO:
Vánoční scénka 4

5.FOTO:
Vánoční scénka 5

6.FOTO: Vzadu na vše dohlíží velký legopanáček. Odkaz na velkého panáčka ZDE:
Velký minifig
Vánoční scénka 6

7.FOTO: Nový mnou vytvořený kopeček pro lyžaře.
Vánoční scénka 7

8.FOTO: Pohled na kopeček zvrchu.
Vánoční scénka 8

9.FOTO: Pod velkým gumovým sněhulákem je malý lego sněhulák, který byl obsažen v lego adventním kalendáři. Můžete vidět i stánek na prodej vánočních stromků.
Vánoční scénka 9

10.FOTO: Náš obývací pokoj také zdobily 2 lego adventní kalendáře. Místo čokolády je v číslech do 1 do 24 nějaký legopanáček či malá lego stavebnice.
Vánoční scénka 10
      
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tereza Tereza | 24. září 2017 v 12:15 | Reagovat

Doibrý den, to jsou opravdu krásné modely plné nápadů a osobitosti!A ty adventní kalendáře od lega jsoiu naprostosuper! Zrovna vybírám na 4kids nějaké lego pro mého syna a určitě by se mi líbilo mu dát od mikuláše i právě ten adventní kalendář! Určitě je to skvělý nápad a havně bude mít každý den až do vánoc radost s dalšího kousku lega! No a další bonus je že to bude bez bolavých zubů od sladkostí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama