!!! ZAPIŠTE SI: O víkendu ve dnech 6. - 7. 10. 2018 LEGO výstava Olomouci. Budeme se na Vás těšit !!!

Pár starých fotek - pokračování 2

29. června 2011 v 14:48 | Daniel Schubert |  Legocity (větší sídliště, kolejiště apod.)
Přikládám sem už snad poslední fotky starého legocity. Musím říct, že z toho dýchá nostalgie. Tedy alespoň pro mě, když vím jaké to byly zlaté časy dětského hraní, ale zároveň zde už začínalo i nenápadné stavění MOCů. (MOC = my own creation = vlastní výtvory).

1.FOTO: Zde je dům Café Corner. Ten byl v té době vpodstaté prvním modulárním domem a v mém městě byl dominantou. Bylo to také poprvé, kdy se začal měnit můj sen z dětství a to bylo: "mít ve svém městě podobné domy, jako byly ve městech v legolandu."

2.FOTO: Další fotka CC, ale kvalita není nijak valná...

3.FOTO:

4.FOTO: Širší záběr města.

5.FOTO: Vpravo dole malý rodinný domek. S dnešními modulárními budovami se dá tento "rodinný domek" přirovnat k "Čunkově" buňce. Banka je též MOC.

6.FOTO: Zde je malý záběr na přístavy a vlevo vstup do ZOO s palácovými věžičkami. ZOO byla společná práce se stavitelem Adamko(= Adam Kolovratník) z www.kostky.org .

7.FOTO: Čínské bistro. Práce Adamka.

8.FOTO: Nemocnice a vlevo hasiči. Společná práce s Adamkem. Tehdy jsme spolu stavěli dost často velká města než začal mít Adam dost starostí s kostkami u sebe doma.

9.FOTO: Nemocnice ze setu 7892.

10.FOTO: Opět přístavy. Pláž = práce Adamka.

11.FOTO: Zde došlo ke spojení modelů nemocnice a hasičů v rámci úsporných opatření kvůli nedostatku plochy ve městě. Za slova" úsporná opatření" mě prosím netrestejte.

12.FOTO: Čínské bistro holt muselo jít na bývalé místo nemocnice. Pro příjezd sanitky se vytvořila nájezdová plošina.

13.FOTO:
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama