!!! ZAPIŠTE SI: O víkendu ve dnech 6. - 7. 10. 2018 LEGO výstava Olomouci. Budeme se na Vás těšit !!!

Završení spolupráce na natáčení filmu "Bartův take"

23. října 2011 v 14:50 | Daniel Schubert |  Úspěchy v legu
Uvedení do děje:
Spolupráce na natáčení lego filmu začala prakticky před rokem, když jsem vezl do Jilemnice Markovi smluvené modely. Viz. ODKAZ.
Měl jsem tehdy(v říjnu 2010) možnost vidět "jak" a také "kde" Mark pracuje a vytváří svá díla. Nejvíce používá místnost ve svém sklepě, kde je absolutní tma a světlo si upravuje podle potřeby. Nejvíc si doteď pamatuji lego minifiga Indiana Jonese, který byl v hromadě hlíny(na stolku) společně se zasazeným plevem, což pak budilo dojem, jakože je v pralese. Autor si umí se scénami zaručene vyhrát. Mrkající Ukázal nám veškerou techniku, kterou používá a doteď si ho pamatuji jako nějakého "hradního" průvodce, když povídá "co a jak". Smějící se Tehdy jsem dostal od Marka DVD s filmem "Indiana Jones a Zlaté žezlo".
1.FOTO: Fotka prvního darovaného DVD s filmem "Indiana Jones a Zlaté žezlo" :

Prakticky po roce byl film jménem "Bartův Take" natočen!
V sobotu 3.9. 2011 jsem si jel do Jilemnice k Markovi pro své modely, se kterými celý rok natáčel film.Mrkající To, že uveřejňuji tento článek až teď, je dáno tím, že teprve 15. října 2011 v 16:00 v kině v Nové Pace měl film svoji premiéru. Takže zatímco já dostal od Marka Erbena film na DVD jako dárek za zapůjčení svých modelů už 3. září a viděl tak film jako druhý na světě (1. byl autor), ostatní si museli pěkně počkat do půlky října. Smějící se Zajímavostí také je, že jsem byl v podstatě vázán mlčením, protože samozřejmě vyzrazovat jakékoliv informace před premiérou se nesmí. Mrkající Film dodnes není na internetu, budete si muset počkat asi až do ledna, než dojde k zveřejnění filmu(podle předbězných informací).

Více aktuálních informací o Markovi a jeho filmech se dozvíte na: www.animark-film.ic.cz

2. FOTO: Zde vidíte mě a film od Marka Erbena, který ještě v září nikdo neviděl, natož aby měl DVD doma jako já Smějící se:

3.FOTO: Poděkování mé osobě na konci filmu.


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Marek Erben Marek Erben | E-mail | Web | 28. října 2011 v 16:25 | Reagovat

Děkuju za všechno,Dane... Byla to skvělá spolupráce!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama