!!! ZAPIŠTE SI: O víkendu ve dnech 6. - 7. 10. 2018 LEGO výstava Olomouci. Budeme se na Vás těšit !!!

Town Hall (10224)

10. srpna 2012 v 19:03 | Daniel Schubert |  Vzácné originální kousky (by lego.com)
Tento exkluzivní set byl vydán v roce 2012 a obsahuje 2766 kostek a 8 minifigů. Set obsahuje 3 sešity(=plánky) k sestavení. Svou velikostí(skoro 3000 kostek) už patří mezi větší kousky a proto je také zařazen mezi mé exkluzivní. Jedná se také současně o modulární budovu, čímž i nadále rozšiřuji své dosavadní město. Ovšem velikost a množství kostek nemusí být vždy úplně k dobru. Celkově tak velikost této radnice sice pozitivně hodnotím, avšak když vedle sebe postavíme tuto radnici a vedle ní jinou modulární budovu, např. Pet Shop, tak působí radnice trochu kolosálně a ne úplně lahodíc oku. Nerozhodný Přesto tak jako jiné modulární budovy, ani radnice neobsahuje ŽÁDNÉ nálepky a také narozdíl od mnohých jiných setů zde nenajdeme ani oboustranný potisk hlav. Mrkající Jediné, co bych mohl k hlavičkám figů vytknout je to, že mají všichni stejný a jednoduchý obličej, tedy "dvě tečky a ležatá závorka": "Usmívající se" . Avšak lepší než mít hlavičku růžovou a s oboustranným potiskem hlavy jako třeba u mnohých setů Harryho Pottera. Křičící


A teď už přejděme k mým fotkám:

1.FOTO: Radnice zepředu.

2.FOTO: Vchod do radnice + všech 8 minifigů.

3.FOTO: Radnice zezadu. Na pravé straně budovy můžeme vidět rýhu táhnoucí se od spoda až nahoru, což je "posouvátko" pro výtahovou plošinu. Jedná se doslova o výtahovou plošinu, proto musím ohodnotit tento výtah velmi negativně. V radnici by si člověk spíš představoval nějakou luxusní výtahovou kabinu.

S popisem jednotlivých pater začnu od shora. Jednotlivá patra se dají oddělovat. Mrkající
4.FOTO: Střecha - umývač střešních oken + vzadu žebřík pro výstup do věžičky.

5.FOTO: 2. patro budovy se zasedací místností.

6.FOTO: 1.patro - zřejmě kancelář pana starosty.

7.FOTO: Přízemí. Velká místnost napravo je jakýsi schůzovací sál i pro širokou veřejnost, kde může starosta stát z pultem se štítem(=znakem) města. Zde se konají i svatby.

8.FOTO: Jiný pohled na přízemí.

9.FOTO: Krabice zepředu.

10.FOTO: Krabice zezadu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama