!!! ZAPIŠTE SI: O víkendu ve dnech 6. - 7. 10. 2018 LEGO výstava Olomouci. Budeme se na Vás těšit !!!

Taxi

23. května 2015 v 19:20 | Daniel Schubert |  Dopravní prostředky
Vzhledem k rozšíření lego města vzrostla potřeba rozšířit i počet dopravních prostředků. Proto vznikla taxi služba. Nápis TAXI je vytištěný na kostce, jedná se o vzácnější kostku. Interiér je stroze vybaven. Taxík obsahuje 2 minifigy.

1. FOTO: Celkový pohled na taxík ve městě.

2.FOTO: Pohled zepředu.

3.FOTO: Pohled zezadu.

4.FOTO: Interiér.

5.FOTO: Turista vyhlíží taxi službu.

6.FOTO: Turista vyhlíží taxi službu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 23. května 2015 v 19:30

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama