!!! ZAPIŠTE SI: O víkendu ve dnech 6. - 7. 10. 2018 LEGO výstava Olomouci. Budeme se na Vás těšit !!!

Třetí modulární dům do města

11. srpna 2016 v 18:39 | Daniel Schubert |  Domy, hrady a jiné stavby
Přidávám do své sbírky v pořadí 3. modulární dům z vlastní tvorby. Poslední modulární dům jsem vytvořil před "astronomickými" 6 lety (ZDE a ZDE) a jednalo se většinou jen o malé práce.

Tentokrát jsem však začal tvořit větší domy v reálnějším měřítku. Nevýhodou většíhou (avšak reálnějšího) měřítka je to, že nesedne poměrově k minifigurkám z LEGA, což však musí kritický pozorovatel odpustit, neboť dům pak vytváří větší respekt. Mrkající

Další a podle mého názoru hezčí domy mám již rozpracované a brzy je zveřejním. Protože kvalita výstav v posledních letech šla výrazně nahoru, i já jsem začal REFORMOVAT svoje "Tramvajové město (ZDE)" a tak začínám jednotlivé modulární domy z tovární tvorby LEGA (např. ZDE a ZDE), nahrazovat ryze vlastní tvorbou. Na nové domy se tak těště! Tramvajové město je sice defacto vlastní tvorba (Vlastní originální tramvaje moderní i historické, zastávky, ukazatele, troleje, silnice z hladkých kostek aj.), avšak některé domy tovární výroby LEGA již ve městě také nelze tolerovat!

1.FOTO: Reálná předloha anglického domu (vlevo) vs. moje vlastní tvorba (vpravo).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Romča Romča | Web | 12. srpna 2016 v 10:48 | Reagovat

Tak to je pecka, to jsem vůbec nevěděla, co se dá z Lega udělat!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama